Navitel навігатор для Win CE

Кожного разу, коли я планую обновити програму чи карти свого навігатора, я шукаю все знову і все забуваю що до чого. Тому я створюю цей пост. Navitel навігатор платний, і карти платні і програма, тому так просто його не встановиш. Раніше я думав, що файли треба шукати на 4pda.ru/forum – але там все тільки офіційне!

Отже, зараз карти навітела працюють тільки з конкретною версією програми, мають розширення *.nm7. Отже, йдемо на піратський торрент-трекер і скачаємо новенький навітел навігатор. Він поставляється у розпакованому вигляді і в такому ж вигляді його треба скопіювати на ваш навігатор з Windows CE. В описі до програми пишеться, які карти підтримуються.

Наприклад NaviTel v9.10.1693+v9.10.2218_(WinCE) :

Работает с новыми картами Q1 2019

Отже качаємо “Navitel / Навител: Официальные карты релиза 2019-Q1 [10.04.2019]”. На офіційному сайті цих карт уже не знайти, бо там нові ( 2019-Q2). Але для нових хакери ще не зробити програму. Тому завантажуєм ті які підтримуються.

Коротко кажучи завантажуєм спочатку програму Navitel навігатор для Win CE, потім до програми завантажуєм карти, які підтримуються. Все це відбувається на https://rutracker.org/forum

Стару програму вичищаєм жорстко із папки Navitel, копіюєм туди нові файли. Вичищаєм жорстко NavitelContent/maps і записуєм туди нові карти. І запускаємося.

До речі, важливим є порт і швидкість GPS чіпа. У мене от наприклад COM1 57600. Тому можна вибрати яку програму завантажити, вони вже бувають наперед сконфігуровані.

Наприклад у мене навігатор ось такий MODECOM FREEWAY SX2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот