День блогу. Потрібно бути уважним

Думав, сяду і напишу гарний пост по тематиці СЕО. Заходжу на сайт а там пише що він не доступний. Я подумав що це в Інтертелеком-провайдера знову проблеми і вирішив зайти з мобільного інтернету з смартфону S-Tell. Заходжу – те ж саме. Подумав що треба перевірити, де саме не доступний мій блог. Вводжу в рядок на host-tracker і дуже скоро отримую наступний результат

Потім я подумав, що у всьому винен хостинг провайдер і вирішив написати їм листа. Невдовзі я отримав реально неочікувану відповідь:

>Что случилось?
Вы не продлили этот домен у регистратора.

Найбільш цікаво те, що я не отримував ніякої звістки, ні на пошту, ні на телефон про те, що домен спливає. Прийшлось в цей же день оплачувати, коштує більше 400 гривень у рік. Дивно те, що домен дуже швидко став недоступним, а після оплати ще швидше став доступним. Мабуть технології стали швидшими, раніше дозволялося до 1 доби, коли домен гарантовано появиться у всьому інтернеті.

Чому потрібно бути уважним

Тому що можна не помітити, як час реєстрації вашого домену спливе, пройде місяць і його хтось можливо перехопить. Якщо ви тимчасово працюєте не в інтернеті, у вас інтенсивна робота то можна запросто забути про домен. Дивно, чому 101domain нічого не прислав.

День блогу

Сьогодні, 29 липня будемо офіційно вважати днем народження блогу. Народився він 2018 року, тому має вже 1 рік. Я випадкого придумав цікаву назву домену і вирішив негайно її зайняти. Головне що овна унікальна і раніше ніхто її не реєстрував. Тому буду розвивати цей блог, щоб він існував довго в інтернеті, а з часом щоб і приносив прибуток.

Торт на 1 рік

2 коментарі до “День блогу. Потрібно бути уважним”

    1. 101domains. Перший рік взагалі задарма. Далі деруть як і всі. І це міжнародна компанія, не кацапська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот