Отзывы о стоматологических клиниках Полтава / Відгуки про стоматологічні клініки Полтави

Всього я відвідав поки що 3 клініки і пишу про них відгуки. По черзі.

Клініка Ідеал, біля 4 студентської поліклініки.

Призначена виключно для багачів і мажорів, так як там лікують захворювання по типу “запалення п-ятки”.

Плюси:

 1. немає черг
 2. є wi-fi, якщо попросити пароль
 3. власні речі можна замикати і брати ключ з собою
 4. використовують рабердам/кофердам (резинка, що натягується на зуб, фото)
 5. пристрій яким пиляють зуби випускає воду як в душі, а медсестра висмоктує все те. Дуже приємно для рота.
 6. монітор ПК видно з місця де ти лежиш/сидиш.
 7. знімки рентген роблять в іншій кімнаті. причому медсестра надіває одноразові рукавиці із кулька. Висока степінь гігієни.

Мінуси:

 1. нема персонального підходу до клієнтів
 2. неправильне (параноїдальне) встановлення діагнозу – того, чого нема, щоб більше зняти коштів
 3. попередньо обумовлена ціна не співпадає з кінцевою, значно перевищуючи її.

Про мінуси на практиці. Врач не зміг визначити, в який зуб заходить тепле/холодне, сказав що всі 3 зуба треба міняти включно з коренями. Робивши корені, призначив депофорез, хоча в інших 2-х клініках врачі сказали що депофорез не потрібен. Ціна зуба фактично виростала з обумовлених 600 грн до 1500. Тут також граэ роль час. Той зуб в іншій лікарні полікували б за 2 дня: залили б корені на перший день, на інший день встановили б штифт і залили б постійну пломбу. А ідеал зі свої депофорезом пропонував мені 3 походи 1 раз у тиждень! Тобто це 1 місяць лікування якогось одного зубика! І це ж кожен раз розпилювати зуб, надіюсь ви любите біль, якщо йдете в Ідеал!

Кабінет Кристал, Боженка

Не дешевий

Плюси:

 1. Нове обладнання, гарна лампа.

Мінуси:

 1. Черги, записують на ніч хоч і на 20-00.
 2. Монітор від ПК збоку.
 3. “Сліпі” врачі, їм потрібно по 5-10 знімків щоб зробити зуб. А один знімок – 20 грн.
 4. Немає спеціального місця для речей.
 5. З прийомної дуже часто видно пацієнта.
 6. Мала площа кабінету.
 7. Для Рентгену врач просить вашим немитим брудним пальцем потримати датчик в роті. Мало того що він “їде”, так це з іще не гігієнічно!

Клініка Пальміра Дент, Зигіна

Клініка для високого класу, дорога, болюча і довго роблять. Зате якісно і з гарантією. НЕ рекомендована для тих у кого мало грошей і мало часу. На 1 зуб ви можете прийти разів 8.

Плюси:

 1. Обговорена ціна лікування залишається постійної. Наприклад використання анестезії чи її невикористання ніяк не впливає на обумовлену ціну.
 2. Постійне відсмоктування слюни
 3. Замість подачі води до сверла, врач періодично поливає пінистою водою рот, і все потім висмоктується. Відчуття балансуються (ну це + в порівнянні з державною клінікою)
 4. Стакан для полоскання рота після лікування
 5. Дзеркало в ізольованому коридорі на виході для перевірки свого зовнішнього вигляду.
 6. Повна перевірка рота на предмет захворювань зубів і вписування це в картку. На кожного заводиться картка.

Мінуси:

 1. Нормальне обладнання, мінімальне.
 2. Рот підсихає від постійного відсмоктування слини, що не приємно
 3. Знімки старого зразка, на плівці. Але на цьому я економлю. Такі знімки можна робити в Центрі Здоров-я (12 грн). Тут 40 наче.
 4. В кімнаті 4 лікувальних місця, є пацієнти-сусіди

Клініка Спектр стоматології, Зигіна (рекомендована)

В даній клініці немає власного ренгену. Ціна підраховується чітко на калькуляторі, а не на глаз. На вибір є 3 класи пломб: дешеві, середні, дорогі. Нема черг. Роблять пошвидше і не дуже мучають пацієнтів.

Пишіть в коментарі свої відгуки про клініки стоматологічні і кабінети, але детально і я їх розміщу.

Треба дати бій недобросовісним і баригам!

14 коментарів до “Отзывы о стоматологических клиниках Полтава / Відгуки про стоматологічні клініки Полтави”

 1. рабердам що це? – це резинка, яка натягується на зуб. Тобто врач не бачить ваш рот, а тільки зуб.

  1. До 2017 года крайний раз был у стоматолога лет 4-5 назад. Лечился у Антонова Олега Геннадьевича в клинике “Эксклюзив” на остановке “пер. Латышева”, был полностью доволен. В этом году возникла ощутимая дырочка в одном из зубов – решил, что надо таки полечить. Однако выяснилось, что Олег Геннадьевич уехал работать в Европу и в Полтаве больше не принимает, пришлось искать другого доктора. Знакомые посоветовали обратиться в областную больницу на кафедру, если не ошибаюсь, терапевтической стоматологии (двухэтажное здание на территории областной больницы, вход напротив медицинского колледжа) к Емец Ирине Васильевне (Ємець Ірина Василівна), знакомая стоматолог (уже на пенсии) рекомендовала её как отличного специалиста.

 2. Іноді медсестра показує як робити рентген зуба. Але тільки врачу, а не вам. Тому це хіба попросити. Але там просто – притулити правильно до зуба систему і все.

 3. Хочу пояснити вiдносно депофорезу:цей метод лiкування застосовуеться в тому випадку коли з якихось причин не вдаеться звичайним способом пролiкувати кореневi канали,тому потрiбно 3 вiдвiдування з iнтервалом в 7 днiв,кожен раз :анестезiя,рабердам,i тимчасова пломба iз стеклоiономерного цементу,пiсля цього реставрацiя з використанням фотополiмерного матерiалу,та скловолоконного штифта,тому така цiна.

 4. Хочу пояснити чому іноді без анестезії не можуть зробити зуб. А саме – коли вже другий раз прочищають канал, голкою проходять аж до кінця, і в кінці відчувається “укол”. Це нормально. Але в них також є такий собі тестер, який пищить, коли голка доходить до кінця (там кістка чи ясна не знаю).

 5. шевченка 20 , просто задрипана совкова фігня, тупо ветеринари, особливо Симоненко Катерина, руки із одного місця, переробляли після не ї дуже довго !!!!!

 6. Робила зуби з ,,пеньків ” в “Ідеалі” на Мазепи 42. Ксенія Вікторівна зробила як живі, добре зробила. Не боіться братись за складні випадки. Та не покидає насторожене відчуття відносно бухгалтеріі: кінцевий результат в декілька разів вищий попередньо озвученого (як в коментарі за 2012 рік), хоч і квитанціі з видом робіт дають на руки (без прайсу можна написати що хочеш) – чи то циганський підхід, чи то беруть по грошах клієнта. А стелять гладко…

 7. Рятувала третій верхній зліва зуб в стоматологічній клініці “Ідеал” – після походу в “дешевий” стоматкабінет на Браїлках. У стоматкабінеті, до речі, просто просвердлили пломбу, під якою було запалення, і дали прополоскати водою з пластикового стаканчика. Без анестезії, бо лікарка сказала, що вона вже не потрібна. Працювала в “стаціонарних” рукавичках із добротної гуми, які, напевно, мила під краном. Коли я чекала своєї черги в коридорі, то бачила, що стоматолог поїла прямо в кабінеті й витерла об себе руки. Була думка, що треба звідти тікати. Але чомусь цього не зробила. У результаті – запалення, яке, вона обіцяла, пройде за три-чотири дні, майже не зменшилося. За висвердлення пломби заплатила 200 грн. Більше вирішила туди не ходити. Пішла в клініку “Ідеал”, куди звертаюся з 2004 року. Там лікували в чотири етапи. Спочатку почистили канал, поставили тимчасову пломбу. Запалення зменшилося, але не пройшло. Через тиждень почистили ще раз – і знову поставили тимчасову пломбу. За цей час зробили кілька рентгенівських знімків. Запальний процес, через неналежне лікування до цього, перейшов у хронічну стадію й охопив ще один зуб. Під час першого відвідування клініки приписали курс антибіотиків. Через три тижні пухлина практично спала (болю не було). після цього пломбували канал, нащо було витрачено півтори години. Але лікування в цій клініці відбувається без болю й дискомфорту, тому витримала все нормально. Останній етап – відновлення зуба, від якого після видалення попередньої пломби та лікування залишилася тільки частина оболонки. Загалом, результатом задоволена. Дуже чуйні лікарі, комфортні умови, усе стерильно. новітнє обладнання. При пломбуванні кореня та відновленні зуба використовується обладнання (наскільки я зрозуміла) з мікроскопом. Після лікування вже минув майже місяць. Поки що нарікань немає. Запалення начебто пройшло. За весь етап лікування заплатила 1600 гривень. Думаю, що це нормальна ціна в моїй ситуації. Не знаю, що було б із зубом, якби доліковувалася в “дешевому” стоматкабінеті. І скільки б за це заплатила в результаті.

 8. Іноді користуюсь послугами стоматології Ідеал, що біля зупинки студ.поліклініка. Коли перші рази приходила туди потрапляла до лікаря Василя. Дуже гарне враження, хоч ціни вище середніх. Одного разу потрапила до Марини ( якщо не помиляюсь), враження жахливе. Якщо ще піду туди то тільки до Василя.

  1. Я очень сожалею, что не обратилась в коммерческую клинику, а решила сэкономить деньги и пошла к Ирине Щербакова-Зубрицкая, в 1-ю поликлинику (здание травмпункта)… После того, что она сделала, моя жизнь превратилась в кошмар, её профессионализм теперь под большим сомнением… Она надо мной просто поиздевалась… Начну всё по-порядку… Несколько лет назад я пломбировала у неё зуб. Когда я пришла к ней опять, она посмотрела на мой зуб, там пломба отслоилась и потемнела, она спросила меня? Какой идиот мне так запломбировал зуб? Я ответила, что пломбировала у неё… Она сказала, что не может быть, потому что это не её стиль… Но я то знаю, что лечила у неё… Но это ещё цветочки… Мне нужно было поставить мост на 5 единиц, металлокерамику… И почему я обратилась к ней, я не знаю, а теперь очень сожалею об этом… Хотела, чтобы подешевле было, но на своём здоровье экономить нельзя, и вышло как раз не дешевле, а намного дороже…

 9. Лікувалась у лікаря стоматолога в Полтавській обласній поліклініки к. м. н Пархоменко В.І , лікував 5 зуб близько до гайморової пазухи , але біль не стихала , потім зробила знімки КАТЕ і панораму зубів виявився сторонній матеріал в гайморовій пазусі , і наразі готуюсь до операції у лора . Як кваліфікувати роботу лікаря стоматолога який необережно залишив пломбіровочний матеріал гайморовій пазусі через корінь зуба. Хто компенсує мої втрати і стресовий стан ????

 10. Лазерна стоматологія Фурманова КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
  Робила імплантацію кількох зубів. Відношення грубе, не ввічлеве. Лікарка постійно заважає лікарю- хірургу. Відчуття Санти Барбари в дурдомі.
  Ходять з кабтнету в кабінет, усього торкаються, лізуть у носа , але рукі не миють, не кажучі про зміну стерільних рукавічок!
  Результат, сільний процес запалення в ротовій порожнині і похід до шншого лікаря.
  Роблять неуважно, грязними руками. Кошти не вернули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот