Як ефективно заробляти гроші в GTA V Online?

Рано чи пізно після початку гри ви розумієте, що пора б заробити грошей у грі GTA V Online. Є дуже багато методів, які дають прибуток, але деякі з них є не зовсім вигідними, а інші дуже довгі. В даній статті я розкажу вам про два методи і про їх переваги чи недоліки.

Отже якщо ви купили клуб мотоциклів MC, то вам будуть телефонувати і розповідати, що є бізнес, який можна купити під прикриттям клубу. В цей бізнес входять торгівля підробними документами, виробництво різних наркотиків. Самий дешевший є офіс з підробки документів за 650 000 доларів. Це все дуже заманює. Я купив саме такий і дуже пошкодував. Справа в тому, що привезти сировину в такий офіс дуже накладно: треба довго їхати 6-7 км, потім бити морди 10 байкерам, при тому що у вас буде кулак, а у них бити і биті пляшки. Потім коли ви вкрадете документи, їх треба знову далеко везти, та ще й за вами поженуться гравці Онлайн! І така доставка буде 1/4 від повного об’єму. Можна не красти сировину, її можна купити за 45 000 долларів, чи не дорого?

Потім цю ж сировину треба продавати, теж дуже довго літати чи їхати далеко вантажівкої, зарплата при цьому мізерна, тисяч 15. Якщо везти більше, то треба 2 гравця! Бо там може стояти 2 літаки, спочатку один розвантажити, потім інший. Я ледве встиг. Дуже довго, небезпечно і з малою оплатою. Це не бізнес, ти працюєш як 6-ка. До того ж все це коштує близько мільйона!

Який метод краще?

Заробляєш 50 000 дол., реєструєся VIP SecuroServ, береш роботу Executive Search. Треба 10 хвилин ховатись по великому кварталу. Можливо гравці прийдуть вас шукати, можливо ні. Оплата стабільна 25 000 доларів! Капіталовкладення мізерні! Ризик малий! Але всправа в тому, що в мене є танк. Перед початком цієї місії я сідаю в танк. Потім я навіть не ховаюсь – бо дуже мало таких гравців онлайн, які зважуться їхати бомбити танк. До того ж, коли ви рухаєтесь – вас не видно! Це мабуть може бути шокуючою новиною для того, хто прийде вас розшукувати! За півгодини гри можна стабільно зробити 50 000 доларів без завантажень командних змагань, все в одній сесії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот