Як відремонтувати microUSB

На жаль дуже часто microUSB або виходить із ладу, або просто відламується. При цьому ваш пристрій як мінімум перестає заряджати акумуляторну батарею і користуватись ним стає неможливо.

Саме таке трапляється з телефонами мого тата, тому я вирішив взяти бика за рога і почати ремонтувати телефони з поламаним портом microUSB замість покупки нових моделей.

Причини виходу з ладу порту microUSB

Основними причинами поломки microUSB є такі фактори

  1. Забруднення порту microUSB
  2. Надмірна сила впихання, перекос при вставлянні.
  3. Неякісний монтаж, пайка
  4. Брак порту
  5. Вичерпаний ресурс

Ось так хто носить телефон в робочих забруднених карманах, в порт microUSB забивається пил, земля, частинки тютюну, пісок. Порт стає важко вставити для досягнення контакту і передачі сили струму. Власник застосовує надмірну фізичну силу і як наслідом виламує порт. Тому треба зберігати таку техніку в чистоті.

Як саме я рекомендую ремонтувати.

Я рекомендую припаяти 2 тоненькі провідника до + і мінус порту microUSB, потім подавати на них струм 5 вольт за допомогою любого зовнішнього роз’єму. Чому саме так – тому що випаяти і припаяти новий порт microUSB можна лише феном-паяльником. Річ доволі рідкісна, навіть у радіолюбителів. А звичайним паяльником є ризик 50 х 50 % пошкодити (відпаяти, замкнути, залити, втопити) сосідні SMD-елементи.

Фотографії після ремонту

Таким чином можливо досягти успіху, маючи звичайний старенький паяльник, але з дуже тонко загострений жалом.

В місті де стояв microUSB – порт, де зараз 2 червоний провідника я особисто залив чорним термоклеєм, це буде оберігати місце пайки від відриву. Якщо провідники сильно не гнути (не гнути взагалі), то такий метод може служити роками.

Прогресивні ідеї

Найбільш прогресивною ідеєю по вирішенню цієї проблеми вважаю покупку і встановлення магнітного microUSB перехідника. Сам ще не купляв, але мій кузен і подруга вже користуються. Треба спробувати, можливо цей пристрій дасть довговічність для microUSB

Магнітний перехідник для micro USB.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет оценки, будьте первым)
Loading...
стрілка

Понравилась статья? Подпишись на обновления блога, и получай самую свежую информацию на свой e-mail!

Свежая информация в сфере SEO:

Один коментар для “Як відремонтувати microUSB”

  1. Летить сало на крильцях і місяць з іншої сторони. Вони зіткнулись, і місті зіткнення іскри як від зварювання металу. утворюється назва саломун. Потім знизу випливає інфо з перекошеними буквами, які потім стають рівними. З’являється лічильник секунд 10…9…1, після якої все стає прозорим і анімація починається знову

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *