SEO побудова зворотніх лінків на ваш сайт

Ця стаття є коротким перекладом дуже здорової статті на англійській, а саме ось цієї. Я ту статтю повністю прочитав, там написано які методи рекомендовані, наскільки вони дорогі, наскільки лінк із певного методу цінний і який рівень ризику санкцій з боку пошукової системи може бути застосований.

Прочитавши також їхнє дослідження з 2 мільйонів ключових слів стає зрозумілим що в пошуку (в СЕО) головне місце займає якість контенту, старість сайту і сторінки, і кількість якісних лінків на сайт і статтю. Всякі теги H1, meta description, виділення ключових слів жирним, людський УРЛ практично не мають значення. От чого не написали, так це впливу ПФ (факторів поведінки) користувача. Але лінки головні всеодно, тому ставте побільше їх на свої проекти і заробите дуже багато коштів.

Побудова зворотніх лінків

1. Link Bait — лінкова наживка. Іншими словами такий якісний контент, що всі діляться ним і ставлять лінки на ваш сайт. Опитування. Безплатний сервіс.

2. Ego bait – наживка на персону. Згадування на своєму сайті певної персони, яка потім буде настільки рада, що поставить ссилку з свого сайту на ваш сайт. Наприклад можна Олега Ляшка згадати, а він з фейсбука лінк поставить.

3. Відбудова битих лінків. Це якщо у вас домен дроп або ви купили такий і на нього є лінки, то ви маєте відновити сторінки і УРЛ, на які посилаються інші сайти.

4. Вимога лінків — знайти свій контент і попросити вказати лінк на ваш сайт, звісно якщо не вказано.

5. Запихання в новини — написати якусь таку статтю чи контент, яка підходитиме до новин, і має вийти так що сайти і канали новин використають вашу інформацію і проставлять лінки на ваш сайт. Наприклад: інфографіка про ураган в США Ірма.

6. Гостьовий пост в блог. Тут все ясно.

7. Інтерв’ю. Наприклад один блоггер іншого і ставляться лінки. Тут все ясно.

8. Розповсюдження контенту. Ви розсилаєте свій контент на інші сайти, а вони його розміщують з лінком.

9. Перенацілення контенту. Ну це якщо у вас була текстова стаття, а ви потім по ній зробили відео, а потім іще інфографіку зліпили, а також слайд-шоу і випустили книжечку в форматі ПДФ. Один і той же контент у різних вимірах сприйняття так би мовити, і хтось використає контент і поставить лінк, шанси збільшуються в 5 раз.

10. Побудова лінків картинками — створення інфографіки, мемів, оригінальних картинок і фотографій, графіків.

11. Розміщення лінків в каталогах. Каталоги — дуже старі, з’явились ще до гугла і досі існують. Вони розміщують безкоштовно чи за гроші, або за зворотній лінк.

12. Пресс-реліз.

13. Коментування блогів. Часто там лінк в nofollow, але нічого. Коли у вас більше 1 сайту, то створіть різні акаунти і пошти, щоб не було, що одна й та ж сама людина-коментатор ставить лінки на різні сайти. Гугл пойме і забанить тоді.

14. Пости в тематичні форуми. Тут ясно — заходимо в форум по темі, спілкуємось і як би природно всовуємо лінк на свій сайт. Також сюди віднесемо сайт іншого схожого формату Reddit і йому подібні.

15. Відповіді на запитання. Як був популярний otvet.mail.ru до бану Порошенком, можна дати відповідь і скинути лінк на свій сайт. А можна мабуть спеціально задати питання і видати відповіть, звісно ж з різних акаунтів і ІР адрес.

16. Спонсорування (благодійність і заходи). Все ясно але для одинаків-вебмайстрів недосяжно. Таке по кишені лише Мамаю і Бублику. Але їм не потрібні лінки, бо вони не заробляють гроші а крадуть за різними схемами.

17. Спонсорований контент. Це ви відправляєте блоггеру якусь річ, яку продаєте — а він робить огляд на неї і ставить лінк. Або якщо у вас казино, ви даєте акаунт із грошима, якщо сервіс — то проплачений чи якийсь там Про Віп акаунт. Кажуть що гугл це розуміє і банить.

18. Лінки із приватних блогових мереж. Дехто додумався реєструвати дропнуті домени блогів на різні імена, відновлювати на них контент і ставити на різні хостинги. А потім з такого “ботнету” ставити лінки на свої проекти. Звісно це дуже ефективно, але гугл намагається помітити таку блогомережу і забанити всіх, хто до цього причетний.

19. Звичайні платні лінки чи обмін між сайтами. Це всім зрозуміло.

Один коментар до “SEO побудова зворотніх лінків на ваш сайт”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот