Як діє центр зайнятості в 2020

Розкажу з ситуації, коли ви звільнилися по 38 статті, тобто по власному бажанні. Спочатку вам 4 тижня будуть пропонувати шукати роботу. Для цього видається лист-направлення підходячої вакансії. Впринципі можна просити напряму чи не напряму написати що ви не підходите. З цим проблем немає. Після 3-4 тижнів вас направлять написати резюме. Я взяв готове і ця операція була виконана за 5 хвилин. Далі – більше.

На 5 тиждень вам запропонують написати заяву на визнання безробітнім. Тиждень вони будуть “думати”, і потім визнають вас безробітнім. Виплата допомоги має йти 1 рік, по відсотку від нечистої середньої зарплати.

  • 3 місяці – 50%
  • 3 місяці -40%
  • 6 місяців – 35%

По 38 статті перші 3 місяці не платитимуть.

Також якщо у вас є бажання можна після визнання безробітним піти навчатися на нову професію. Наприклад на повара. Для цього у спеціальному кабінеті вас записують в групу бажаючих. Мінімальна група – 7 людей, якщо вони не набрані – навчання не починається.

Все ясно, але вигоди тут мало.

2 коментарі до “Як діє центр зайнятості в 2020”

  1. Завжди треба звільнятися за згодою сторін, по закінченні контракту, або за скороченням. Ось тоді і виплати з першого місяця будуть і не 50% а 80%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот