Літальні транспортні засоби в грі GTA 5

В даній статті я хотів би розповісти вам про літальні транспортні засоби в грі GTA 5. Деякі не дуже дорогі літаки і вертольоти можна знайти в аеропорту або на кришах різних будівель, але зазвичай це або не бойові літаки і вертольоти або слабо озброєні, такі як buzzard attack chopper. Для того щоб купити власний літак чи вертоліт вам знадобиться ангар в аеропорті. Він доволі дорогий і коштує приблизно до 700000 доларів у базовій модифікації, тобто в ньому не буде гарних полів, покрасок. Після того як у вас з’явиться ангар – у вас буде можливість купити ексклюзивний літак чи вертоліт.

Переглянемо які є літальні засоби в цій грі. Такий вертоліт як Avenger насправді є літаком, просто він має змогу вертикального зльоту зарахунок підіймання двигунів із пропеллера в стояче положення. Також дуже популярний і доволі дорогий представник літальних засобів – це є Гідра. Вона може швидко розвинути велику швидкість, а за рахунок вертикально розвернутих двигунів вона може зависати в повітрі. Це дає змогу обстрілювати ворога, але при цьому гідра стає вразливою для будь-яких пострілів включаючи автомат або РПГ. Тому тут теж треба думати, зважуючи ризик зависання і зручність обстрілу ворожого транспортного засобу чи самого його тіла.

Йдемо далі. Вертоліт Хантер вважається одним із самих потужних вертольотів в цій грі. Він має ракети з авто наведенням, які випускаються в зелений квардатик. Присутні також ракети без наведення які можна пускати до 10 штук підряд. В ньому є також захист від ракет, які його переслідують, але цим захистом треба навчитись користуватись, томущо випустивши його рано або пізно вертоліт не зможе уникнути ракет і буде підбитий. Але гарна новина в тому що вертоліт hunter може витримати два-три прямих попадань, якщо він достатньо броньований і прокачаний. Тобто ви можете воювати на ньому, а коли у вас попаде хоча б одна ракета ви можете просто втекти, скажемо так посадити ну і просто залишити його на певній поверхності і йти собі геть. Вертоліт не буде знищений, він автоматично буде повернутий в ангар і вам не прийдеться оплачувати його ремонт. Також боєприпаси у вертольоті Хантер мають властивість закінчуватися, тому що вони не є безкінечними. Якщо вони закінчуються то треба летіти в ангар, загонити вертоліт всередину, вийти і зайти і боєприпас буде поповнений. Взагалі гарний вертоліт і з ним особливо цікаво якщо є другий пасажир, який може управляти мініганом, тобто автоматом – кулеметом. Ви як штурман даного вертольоту не маєте змоги стріляти із кулемету, тому фактично якщо вам потрібен кулемет – вам потрібен додатковий пасажир який буде ним управляти.

Акщо вам подобається літати не тільки в грі, а і в реальному світі, то вам потрібно авіаквитки купити . Купивши квитки, ви зможете полетіти за вибраним маршрутом. На сайті https://avia.proizd.ua/ua/ ви зможете вибрати Лоукостери, якщо у вас не так багато грошей на подорож в любу точку світу.

Є набагато дешевший і менший вертоліт, такий як buzzard attack chopper. В ньому теж є ракети з авто наведенням. Він маленький, але основна його недостача в тому, що його дуже легко підбити. Навіть черга з автоматів вже виводить його з ладу, він димить і падає. Тому я його не купував, не пробував, але якщо відвідати аеропорт іноді його можна безкоштовно знайти і політати на ньому. Є іще багато літальних засобів в грі, всі важко описати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот