Яндекс.Карти – зрада чи перемога?

В Полтаві мені потрібно було знайти ось таку адресу: Князя Ігоря Станіславовича, 3. Там має знаходитись структурний підрозділ укрзалізниці. Я звернувся до Гугл.Карти, і отримав ось такий результат.

Карти Гугла точно вказували, що на саме цій адресі знаходиться Структурний підрозділ «Полтавське проектно-конструкторське технологічне бюро по ремонту локомотивів» філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту». Але я там їздив на автомобілі і не раз, і майже був упевнений, що там живуть люди у звичайнів хаті.

Що показали Яндекс.Карти

Зайшовши в Оперу, включивши режим з’єднання через безкоштовний VPN я почав шукати адресу Князя Ігоря Станіславовича, 3 в Яндекс.Картах. І ось що я отримав.

Та будівля, яку показав Яндекс дійсно правильна, те конструкторське бюро знаходиться на 5 поверсі. На самій 5-поверховій будівлі не має таблички чи інших надписів, що той структурний підрозділ Укрзалізниці знаходиться саме тут. Також на будівлі немає таблички з адресою. Також Яндекс порадував – показав попередню назву вулиці – Красноградське шоссе.

Що показала карта таксиста

А нічого. Будівля є, номеру немає. До того ж вулиця Річкова і колишнє Красноградське шосе перетинаються зовсім неправильно. вулиця Річкова там грунтова дорога до хат на півтори машини.

А ось табличка самого струкрурного підрозділу технологічного бюро.

Робіть висновки, чи варто плюватися на Яндекс. Це не зрада, це факти про те, як засоби пошуку в інтернеті не змогли знайти адреси, хоча будинок знаходиться за півкілометра від південного вокзалу. А Яндекс.Карти – зміг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я spam бот